Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Bosch GKE 18V-15 06008D7000
Aku prerezávacia píla Bosch GKE 18V-15 06008D7000 vďaka vysokému výkonu a bezuhlíkovému motoru, vďaka bezuhlíkovému motoru domáci majster. Jej ľahká konštrukcia, vážiaca iba 1,75 kg, umožňuje pohodlné ovládanie aj v ťažko prístupných oblastiach. rezaním. Bosch GKE 18V-15 je ideálny na prerezávanie a rezanie vetiev až do priemeru 13 cm, a to ako z mäkkého, tak aj tvrdého dreva. Navyše je kompatibilný s aku programom Bosch PROFESSIONAL 18V a alianciou akumulátorov AMPShare, čo zaručuje širokú možnosť použitia.
S touto pílou môžete očakávať až 35. Praktické napínanie bez použitia náradia umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu reťaze Oregon, zatiaľ čo spúšť s premenlivou rýchlosťou poskytuje plnú kontrolu nad každým rezom.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Reťaz | 3/8" |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.75 kg |
| Funkcia | Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 7.2 m/s |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 28 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15 cm |
| Rozmery balenia | 28.0 x 11.0 x 51.0 cm |