Nákup a objednávka
Aku ponorné čerpadlo GÜDE KTP 18-201-23 58568
Mobilné ponorné čerpadlo, určené na čerpanie čistej vody. Je vhodné na odčerpávanie vody zo záhradných bazénov, čerpanie úžitkovej alebo dažďovej vody. apod.
Aku ponorné čerpadlo GÜDE KTP 18-201-23 58568 je súčasťou Aku programu GÜDE.
Výhody:
Konštrukcia:
Obsah balenia:
1x Aku ponorné čerpadlo GÜDE KTP 18-201-23 58568Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Ponorné čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 2000 l/h |
| Maximálny výtlak | 7 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 18.0 x 29.0 x 37.0 cm |