Nákup a objednávka
Záhradná hadica Gardena Classic 3/4" 20 m 18022-20
Záhradná hadica Gardena Classic 3/4" 20 m je vyrobená z kvalitnej, tlakuvzdornej textil intenzívnom používaní.
Vďaka priemeru 3/4" a dĺžke 20 metrov je ideálny pre väčšie záhrady, kde je potrebný dostatočný prietok vody. Materiál neobsahuje škodlivé zmäkčovadlá ani ťažké kovy, je zdravotne nezávadný. tlaku až 22 barov, takže hravo zvládne aj náročnejšiu prevádzku. záhony, trávnik alebo umývate záhradnú techniku. textílií
Obsah balenia:
| Kategória | Záhradné hadice |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| Materiál | PVC |
| Priemer | 19 mm |
| Dĺžka | 20 m |
| Hmotnosť | 4.2 kg |
| Max. tlak | 22 bar |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 39.0 x 13.0 x 39.0 cm |