Nákup a objednávka
Aku ponorná píla Milwaukee M18 FPS55-552P 4933478778
Aku ponorná píla Milwaukee M18 FPS55-552P dosahuje rovnaké rýchlosti Na jedno nabitie akumulátora 5,5 Ah dokáže narezať až 45 metrov 18mm preglejky.
Nastavenie hĺbky je vybavené dvoma stupnicami - jednou od koľajníc a druhou mimo koľajnice. Vďaka jednoduchému tlačidlovému systému je možné hĺbku ľahko upraviť podľa potreby. Píla má plochý horný kryt s pílovým kotúčom umiestneným iba 12 milimetrov od vonkajšieho okraja. To umožňuje vykonávať rezy veľmi blízko pri stene.
Píla je vybavená špeciálnou ryhovacou zarážkou, ktorá najskôr vytvorí plytkú 1mm ryhu. Tento prvotný rez efektívne zabraňuje odlamovaniu u laminovaných materiálov a zaisťuje čistý finálny rez.
Pre presné rezanie pod uhlom ponúka píla niekoľko prednastavených dorazov. Konkrétne je možné nastaviť uhly 22,5 °, 45 ° a 48 °. Navyše disponuje možnosťou nastavenia -1 stupňa, čo je ideálne na vytváranie presných zárezov.
Píla je vybavená systémom rýchlej výmeny kotúča s automatickou aretáciou, čo významne uľahčuje a urýchľuje výmenu pílového kotúča. Zasúvací roztvárací klin zostáva bezpečne na svojom mieste aj počas ponorných rezov. dobu prevádzky a odolnosť náradia.
Aku ponorná píla Milwaukee je súčasťou aku programu M18™ MILWAUKEE® a je kompatibilná s akumulátormi tohto radu.
Rezná kapacita:
Obsah balenia: Aku ponorná píla Milwaukee M18 FPS55-552P 4933478778
Akumulátory a rýchlonabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Ponorné okružné píly |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M18 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 17.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 5.5 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 5600 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 59 mm |
| Rozmery balenia | 50.0 x 46.0 x 60.0 cm |