Nákup a objednávka
Aku pokosová píla Bosch BITURBO GCM 18 V 254 D 0601B51100
Inovatívna mobilná akumulátorová pokosová píla predstavuje ideálne spojenie výkonu, ergonómie a flexibility. S schopnosťou vykonávať rezy až do rozmerov 90 × 305 mm ponúka táto ľahká píla vysokú ergonómiu pre maximálne pohodlie pri práci.
Poháňaná technológiou BITURBO Brushless disponuje silným rezným výkonom, ktorý sa vyrovná sieťovému náradiu. Jednoduchá kontrola nad dlhými materiálmi počas rezania je zaistená, čo zvyšuje efektivitu práce. S funkciou duálneho náklonu získavate väčšie pohodlie a flexibilitu pri náročných rezoch, umožňujúci precíznu manipuláciu s náradím. Táto mobilná akumulátorová pokosová píla je optimálnym riešením pre profesionálne aj domáce použitie.
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
Výhody:
| Kategória | AKU pokosové píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Priemer | 254 mm |
| Hmotnosť | 17.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Napätie | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 4500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 254 mm |
| Hĺbka rezu | 90 mm |
| Rozmery balenia | 57.0 x 36.0 x 79.0 cm |