Nákup a objednávka
Aku okružná píla Bosch GKS 18 V-57 G 06016A2101
Akumulátorová okružná píla bez kompromisov navrhnutá na použitie na stavenisku, dokonca aj na strechách a lešeniach. Dokonale presné rezanie vďaka kompatibilným vodiacim koľajniciam.
Akumulátor a nabíjačka nie je súčasťou balenia.
Výhody:
| Kategória | AKU okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 4.1 kg |
| Napätie | 18 V |
| Maximálne otáčky | 3400 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 57 mm |
| Rozmery balenia | 35.0 x 24.0 x 44.0 cm |