Nákup a objednávka
Aku okružní pila 20 V Scheppach CCS165-20Li
Scheppach CCS165-20Li je akumulátorová okružná píla vhodná na vykonávanie dlhých priamych rezov, vyrezávanie dielov z dreva, dreva> rezanie podlahových krytín, priečne rezanie trámov a pod. Vďaka výkonnému motoru, vysokým otáčkam, pevnej kovovej základni zo zliatiny hliníka a kvalitnému reznému kotúču 165 mm s 24 zubami z tvrdokovu, sú rezy presné a čisté.
K nastavení hloubky a úhlu řezu nepotřebujete nářadí a obě operace indikují snadno čitelné stupnice integrované na stroji. Rukojeť má protiskluzové zóny, rýchlosť otáček je elektronicky regulovatelná a díky prachové přípojce můžete pilu připojit k odsavači a využít možnosti práce v bezprašném prostředí. Stroj lze používat s bateriemi Scheppach 1,5/2/4 Ah.
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | AKU okružné píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 20 |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 2.83 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 20 V |
| Maximálne otáčky | 3650 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 50 mm |
| Rozmery balenia | 18.0 x 30.0 x 25.0 cm |