Nákup a objednávka
Aku lamelovací frézka Makita LXT DPJ180Z
Lamelovací (štěrbinová) frézka pro všechny komerční typy spojníků. Má možnost nastavení přesné hloubky frézování - 8, 10, 12.3, 13, 14.7, 20 mm a dokonalé ovládání a manévrovatelnost.
Aku lamelovací frézka Makita je součástí aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilní s akumulátory této řady.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | Lamelovacie frézky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
| Napätie | 18 V |
| Maximálne otáčky | 6500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 100 mm |
| Hĺbka rezu | 20 mm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 18.0 x 40.0 cm |