Nákup a objednávka
Elektrická lamelovacia frézka Makita PJ7000J
Lamelovacia (štrbinová) frézka pre všetky komerčné typy spojníkov. Má možnosť nastavenia presnej hĺbky frézovania - 8, 10, 12.3, 13, 14.7, 20 mm.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Lamelovacie frézky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 701 W |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 100 mm |
| Hĺbka rezu | 20 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 21.0 x 30.0 cm |