Nákup a objednávka
Aku kosačka Gardena PowerMax 37/36V P4A sada
Akumulátorová kosačka PowerMax 37/36V P4A pripravená na okamžité použitie značky GARDENA poskytuje vášmu trávniku prvotriednu starostlivosť, ktorá splní každé prianie. Kosačka na trávu je extrémne výkonná, pohodlná pri používaní a vhodná pre stredné až veľké plochy do rozlohy 350 m2.
Vďaka dvojitým kaleným nožom DuraEdge s presným výbrusom a šírke 37 cm je váš trávnik dokonale pokosený. Pokosené steblá trávy sa zhromažďujú v 45l textilnom boxe na trávu. Vďaka riadenej cirkulácii vzduchu a optimálnej polohe koša na trávu sa odrezky zhromažďujú efektívne, takže sa kôš úplne zaplní. To znižuje frekvenciu vyprázdňovania a znamená to pre vás úsporu času.
Motor PowerMax 37/36V je bezkomutátorový a zaujme vás svojim vynikajúcim výkonom. Aj po mnohých použitiach si motor zachováva vysokú účinnosť. Manipulácia s kosačkou je pohodlná vďaka rukoväti ErgoTec-Plus, bez ohľadu na to, ako na rukoväti umiestnite ruky.
S teleskopickou násadou si navyše môžete kosačku prispôsobiť svojej výške a pri kosení si vždy zachovať pohodlný postoj. Rukoväť má vstavaný LED, vždy vidíte úroveň nabitia akumulátora. Tu môžete stlačením tlačidla aktivovať režim Eco. Tento režim šetrí energiu a predlžuje dobu prevádzky akumulátora POWER FOR ALL.
Pomocou ľahko dostupného tlačidla QuickFit-Plus môžete intuitívne nastaviť výšku kosenia kosačky individuálne medzi 35 a 65 mm centrálne na kryte iba jednou rukou pred spustením.
sekať aj steblá trávy na ťažko dostupných miestach, ako sú steny a okraje ciest. Po kosení využijete praktickú sklápaciu funkciu rukoväte pre priestorovo úsporné uskladnenie akumulátorovej kosačky.ALIANCE POWER FOR ALL je jednou z najväčších aliancií popredných výrobcov akumulátorov rôznych značiek, ktorej akumulátor je možné použiť v mnohých zariadeniach určených pre záhradu a dom. To vám umožní ušetriť peniaze a zároveň zostať flexibilné!
GARDENA poskytuje na tento kvalitný výrobok záruku v trvaní 3 rokov po jednoduchej online registrácii.
Akumulátor balenie.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| AKU program | Gardena Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 37 cm |
| Hmotnosť | 15.1 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 350 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 35 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 43.0 x 41.0 x 79.0 cm |