Aku kosačka Bosch Rotak 18V-32 06008B9P01
Aku kosačka Bosch Rotak 18V-32 je kompaktná kosačka 3v1 pre malé až stredne veľké trávniky. Vďaka záberu 32 cm a centrálnemu nastaveniu výšky kosenia v 5 stupňoch sa hodí na bežnú údržbu záhrady a pohodlné kosenie aj v užších miestach.
Bezuhlíkový motor prináša vysokú účinnosť a dlhšiu životnosť, látkový zberný kôš 35 l je doplnený o indikátor naplnenia. Praktické GrassCombs pomáhajú s kosením blízko okrajov a nechýba ani mulčovací nadstavec na prirodzené hnojenie pokosenou trávou.
Aku kosačka Bosch je súčasťou aku programu Bosch POWER FOR ALL 18 V, ktorý ponúka širokú škálu kompatibilného náradia. Vďaka zdieľaniu akumulátorov v rámci systému získate vyššiu flexibilitu a pohodlie pri práci.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 32 cm |
| Hmotnosť | 10.8 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 150 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 64.0 x 39.0 x 34.0 cm |