Nákup a objednávka
Aku automatický bazénový vysávač Intex ZX500R 10800061
Automatický aku bazénový vysávač Intex ZX500R je bezdrôtový elektrický čistič, ktorý je navrhnutý pre efektívnu a pohodlnú údržbu bazénov. motory, jeden slúžia pre vodné čerpadlo a dva poháňajú kolesá, čo zaisťuje spoľahlivý a plynulý pohyb.
Vysávač disponuje batériou s kapacitou 8000 mAh, ktorá sa plne nabije za 2,5 hodiny. Je ideálny na čistenie bazénov s rozmermi 9,75 x 4,88 x 1,32 alebo 7,92 x 1,32 m. Vďaka inteligentnému algoritmu dokáže efektívne čistiť nielen podlahu, ale aj steny bazénu. class="pb-2">S prietokom čerpadla 11 350 l/hod je vysávač schopný rýchlo a dôkladne odstrániť nečistoty. Funkcia automatického vypnutia sa aktivuje, pokiaľ vysávaču dôjde voda, čo zaisťuje bezpečnú prevádzku. Po dokončení čistenia sa vysávač automaticky zastaví na okraji bazéna, čo uľahčuje jeho vytiahnutie.
Ďalšou výhodou je ľahko čistiteľný filter, ktorý zaisťuje jednoduchú údržbu zariadenia.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Bazénové vysávače |
| Výrobca | Intex / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 11.66 kg |
| Maximálny prietok | 11350 l/h |
| Kapacita akumulátora | 8 Ah |
| Hĺbka vody | 1.32 m |
| Maximálna odporúčaná plocha bazéna | 60 m2 |
| Rozmery balenia | 51.0 x 31.0 x 49.0 cm |