Nákup a objednávka
2x Brúsny kotúč GÜDE 75 mm K120/400
Karborundové brúsne kotúče so zrnitosťou K120 a K400. Kompatibilná s dvojkotúčovou brúskou GDS 75.
| Kategória | Keramické kotúče |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 75 mm |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 75 mm |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 20 mm |
| Rozmery balenia | 5.0 x 11.0 x 8.0 cm |