Nákup a objednávka
Štiepačka dreva Lumag HOS 8N
Váš silný a spoľahlivý pomocník pre ľahké štiepanie dreva. Vďaka vertikálnemu prevedeniu a stabilnej tuhej kovovej konštrukcii môžete počítať s rýchlou a efektívnou prácou. S plynulo nastaviteľným výsunom klinu budete môcť rýchlo rozštiepiť drevo podľa vašich potrieb. Ovládanie je bezpečné a komfortné, zaisťuje sa oboma rukami a zároveň chráni vaše prsty. Flexibilné držanie dreva uľahčuje manipuláciu s materiálom.
Štiepačka je vybavená veľkými pojazdovými kolesami, čo znamená jednoduchú manipuláciu a transport na rôznych povrchoch. S Lumag HOS 8N 230V získate spoľahlivého partnera pre štiepanie dreva, ktorý vám ušetrí čas námahu.
| Kategória | Vertikálne štiepačky |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 113 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 3500 W |
| Objem olejovej nádrže | 4,5 l l |
| Maximálny priemer dreva | 35 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 55 cm |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Maximálny štiepací tlak | 8 t |
| Rozmery balenia | 57.0 x 40.0 x 117.0 cm |