Nákup a objednávka
Scheppach Compact 15 T je výkonná štiepačka na drevo 15 ton, ktorá ponúkne všetku potrebnú výbavu a vďaka mohutnej štiepacej sile si poradí drevín.
Kompaktná konštrukcia má minimálne nároky na skladovací priestor – v najnižšej polohe stroj sotva prekonáva výšku jedného metra. Oproti bežným vertikálnym štiepačkám je stabilnejší a lepšie ovládateľný. Spĺňa najnovšie európske bezpečnostné predpisy a prísnu nemeckú normu GS, takže vaše zdravie je chránené na najvyššej úrovni.
Na štiepačke Scheppach Compact 15T oceníte:
Robustný podvozok s tromi veľkými kolesami uľahčuje presúvanie stroja. Celá konštrukcia je navrhnutá pre dlhú životnosť - z kvalitnej ocele s práškovým lakovaním. Užívatelia navyše ocenia možnosť predĺženej záruky a kvalitné servisné zázemie najväčšieho výrobcu štiepačov v Európe.
Scheppach Compact 15 T patrí medzi najvýkonnejšie štiepačky na drevo 15 ton na trhu. Ideálna voľba pre každého, kto hľadá kombináciu maximálnej sily, bezpečnosti a dlhej životnosti. polená: max. 107 cm
| Kategória | Vertikálne štiepačky |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 3500 W |
| Maximálny priemer dreva | 45 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 107 cm |
| Nastavenie zdvihu piesta | áno |
| Maximálny štiepací tlak | 15 t |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |