Nákup a objednávka
Štiepačka dreva GÜDE GHS 370/4 TE 2041
Praktická štiepačka s príkonom 1500 W pre horizontálne štiepanie dreva do krbov (krbových vložiek, kachlí) a kotlov na drevo a pod. pomocou tlačidlového spínača a páky hydrauliky a odvádzací stolík.
GHS je najnovší konštrukčný rad štiepačov, spĺňajúci požiadavky na bezpečnosť drevospracujúcich strojov podľa technickej normy ČSN EN ISO 19085-1.
Konštrukcia:
Obsah balenia:
| Kategória | Horizontálne štiepačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 55.86 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Maximálny priemer dreva | 25 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 37 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 4 t |
| Rozmery balenia | 38.0 x 50.0 x 80.0 cm |