Nákup a objednávka
Štiepačka dreva GÜDE GHS 500/6,5 TE 2048
Praktická štiepačka, určená na štiepanie narezaného palivového dreva do krbov (krbových vložiek, kachlí), kotlov na drevo apod.
štiepačov, spĺňajúce požiadavky na bezpečnosť drevospracujúcich strojov podľa technickej normy STN EN ISO 19085-1. Konštrukcia: Oceľový rám so štiepacím klinom a povlakom transportných kolies
| Kategória | Horizontálne štiepačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 73 kg |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2600 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Maximálny priemer dreva | 25 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 52 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 6,5 t |
| Rozmery balenia | 38.0 x 51.0 x 98.0 cm |