Nákup a objednávka
Ručná vretenová kosačka GÜDE GSPM 380
Vretenová kosačka Güde GSPM 380 vám umožní premeniť váš trávnik na mäkký zelený koberec behom okamihu. Vďaka piatim rotujúcim oceľovým nožom kosí steblá trávy šetrne, čo zabraňuje vysychaniu trávnika aj pri intenzívnom slnečnom žiarení.
Pokosenú trávu môžete buď pohodlne zbierať, alebo ju nechať na trávniku ako prirodzene. class="pb-2">Veľké kolesá zaisťujú ľahké tlačenie s minimálnym odporom, a vďaka tichej prevádzke si susedia užijú pokojnú starostlivosť o váš trávnik. Táto ručná vretenová kosačka je ideálnou voľbou pre ekologickú a precíznu údržbu trávnika. Rozmer stroja (d x š x v): 119 x 56 x 38 cm. class="pb-2">Veľkosť kolies vpredu: 21,6 cm
Výhody: prostredie
| Kategória | Vretenové sekačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Mechanický |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 8.8 kg |
| Počet nožov | 5 |
| Veľkosť záhrady až | 400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 42 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 12 mm |
| Veľkosť predných kolies | 21.6 cm |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 45.0 x 25.0 x 59.0 cm |