Nákup a objednávka
Ponorné čerpadlo s plytkým odsávaním GÜDE GFS 401 S 94627
Ponorné čerpadlo kategórie „mop“ (odsávanie vody po konečnú úroveň hladiny 1 mm), určené na odčerpávanie čistej vody z práčovní, pivníc, bazénov. prímesí: 1 mm).
Výhody:
| Kategória | Ponorné čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.3 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 400 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 7000 l/h |
| Maximálny výtlak | 8 m |
| Maximálny ponor | 7 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 18.0 x 28.0 x 22.0 cm |