Nákup a objednávka
Ponorné čerpadlo FIELDMANN FVC 2011-EC
Ponorné čerpadlo FIELDMANN FVC 2011-EC je ľahké, praktické a ideálne pre čerpanie čistej vody. Vďaka elektromotoru s príkonom 000 litrov vody za hodinu. Maximálny výtlak čerpadla dosahuje 6 metrov a jeho ponor môže byť až do hĺbky 5 metrov. automaticky zapne čerpadlo pri dosiahnutí určitej hladiny vody a naopak ho vypne, pokiaľ hladina klesne pod povolenú hranicu. Tento spínač je možné navyše čiastočne nastaviť a upraviť si tak krajné medze podľa potreby.
K čerpadlu je možné pripojiť 1" (25mm) alebo 1-1/4" (32mm) hadicu, prípadne 1" prípojku so závitom. Praktický prívodný kábel o dĺžke používanie.
Obsah balenie:
1x Ponorné čerpadlo FIELDMANN FVC 2011-EC| Kategória | Čerpadlá do suda |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 5000 l/h |
| Maximálny výtlak | 6 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Priemer hadice | 1 nebo 2 " |
| Rozmery balenia | 16.0 x 30.0 x 22.0 cm |