Nákup a objednávka
Pneumatický rázový uťahovák Scheppach 7906100717
Sada pneumatického uťahovača a príslušenstva v praktickom kufri ideálny na rýchle uťahovanie či povoľovanie závitových spojov, výmenu kolies. uťahovanie.
Obsah balenia:
| Kategória | Pneumatické rázové uťahovače |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Pneumatický |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Max. tlak | 6.3 bar |
| Uťahovací moment | 312 Nm |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 27.0 x 11.0 x 43.0 cm |