Nákup a objednávka
Pneumatický rázový uťahovák EXTOL PREMIUM WI 340 8865011
Pneumatický uťahovák je určený na rýchle a spoľahlivé uťahovanie a povoľovanie skrutiek či matíc napr. „ROCKING DOG“. Systém príklepového mechanizmu „ROCKING DOG“ sa používa pre uťahovače s nižším krútiacim momentom, ktoré sú určené najmä pre domácich majstrov.
Výhody:
| Kategória | Pneumatické rázové uťahovače |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Pneumatický |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Max. tlak | 6.2 bar |
| Uťahovací moment | 340 Nm |
| Maximálne otáčky | 7400 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Dĺžka | 18 cm |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 21.0 x 7.0 x 19.0 cm |