Nákup a objednávka
Pneumatický rázový uťahovač EXTOL PREMIUM WI 340 B 8865004
Pneumatický rázový uťahovač je určený na uťahovanie a povoľovanie závitových spojov napr. je regulátor uťahovacieho momentu. Prednosťou pneumatického uťahovača je rýchlosť vykonanej práce.
Obsah balenia:
| Kategória | Pneumatické rázové uťahovače |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Pneumatický |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Max. tlak | 6.3 bar |
| Uťahovací moment | 340 Nm |
| Maximálne otáčky | 7400 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Dĺžka | 18 cm |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 27.0 x 8.0 x 35.0 cm |