Nákup a objednávka
Pneumatický rázový uťahovač GÜDE 1/2" 40040
Pneumatický rázový uťahovač GÜDE 40040 je nepostrádateľným nástrojom pre domácich majstrov a remeselníkov. Ergonomicky tvarovaný uťahovák s mäkkou rukoväťou zaisťuje pohodlné a bezpečné držanie, zatiaľ čo nízka hmotnosť umožňuje prácu bez únavy.
Vysoko účinný valčekový rázový mechanizmus poskytuje uvoľňovací moment až 5 204 litrov za minútu. Vďaka tomu si ľahko poradíte aj s extrémne utiahnutými skrutkami. závity: 1/4"
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Pneumatické rázové uťahovače |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Pneumatický |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Max. tlak | 6 bar |
| Uťahovací moment | 569 |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 24.0 x 10.0 x 27.0 cm |