Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON 1,5- 3/8" 56 čl. 73LPX056E
Reťaz s hranatým profilom zuba, veľmi výkonná a rýchla v reze Zrezaná konštrukcia na chrbte. obmedzovacie pätky znižuje nebezpečenstvo spätného návrhu.
Vhodný pre píly s obsahom od 50 cm3 do 100 cm3.
Výhody:
| Kategória | Příslušenství k řetězovým pilám |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.2 kg |
| Počet článkov | 56 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 38 cm |
| Profil zuba | Hranatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |