Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON PowerCut 1,5-3/8" 68 čl. 73EXL068E
Vysoko výkonná reťaz 73EXL POWERCUT je vylepšenou verziou reťaze 75LGX. Je určená predovšetkým pre profesionálnych drevorubačov, ktorí používajú hranatý tvar rezacieho zuba a obmedzovaciu pätku bez nábehu pre presné a veľmi produktívne rezy.
Reťaz sa vyznačuje vysokou rýchlosťou rezu vďaka dlátovitému tvaru zuba.
Výhody:
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 68 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 45 cm |
| Profil zuba | Hranatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |