Pílový kotúč na drevo Makita 305 mm 48T B-32786
Štandardný rad pílových kotúčov na rezanie dreva pokosovými pílami. Konštrukcia kotúčov je upravená pre spoľahlivý rez a dlhú životnosť.
| Kategória | Kotúče |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 305 mm |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.3 mm |
| Rozmery balenia | 33.0 x 32.0 x 1.0 cm |