Nákup a objednávka
Nakladač bioodpadu Weibang WB LV25DLP
WEIBANG WB LV25 DLP výkonný nakladač bioodpadu poháněný 21HP motorem RATO, vybavený sacím oběžným kolem a speciálním hvězdicovým nožem pro sání, drcení a nakládání listí a podobného materiálu.
Na sací straně je osazen flexibilní hadicí o délce 3 m zakončenou tryskou s držadlem pro pohodlnou manipulaci a vyfukovaný materiál je veden přímým výhozem s deflektorem pro přesné směrování proudu drceného materiálu.
Integrovaný průtokový systém je navržen pro efektivní sběr listí, papíru a travních zbytků menších než 10 cm; při použitie jako nakladač biologického odpadu může stroj přeměnit spadané podzimní listí na kompost vhodný pro zahradnictví a zemědělství.
Otočné výhozové koleno umožňuje přesné směrování vysávaného materiálu do přívěsu nebo kontejneru doprovodného vozidla a nastavitelný výhozový deflektor reguluje délku i výšku rozhazování pro rovnoměrné rozložení v nákladním prostoru.
Stroj má mimo jiné 15litrovou ocelovou nádrž na palivo, robustní šasi s přepravním rámem a také otočné nosné rameno pro zvedání sací hadice.
Vakuový systém má plášť turbíny s opotřebení-odolnou nylonovou vložkou a symetricky uspořádané „zubaté“ lopatky jsou dynamicky vyvážené pro snížení hlučnosti i vibrací; hvězdicové drticí lopatky zároveň předdrtí větší nasávané zbytky, aby se zabránilo ucpávání a byl zajištěn plynulý transport materiálu.
Výhody:
| Kategória | Benzínové vysávače a fukáre na listy |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 167 kg |
| Objem palivovej nádrže | 15 l |
| Výkon | 15500 W |
| Objem motora | 670 cm3 |
| Start | Elektrický |
| Objem olejovej nádrže | 2 l |
| Rozmery balenia | 135.0 x 65.0 x 29.0 cm |