Nákup a objednávka
Magnetická vŕtačka Makita HB350
Magnetická vŕtačka je určená na vŕtanie otvorov do železných kovov až do priemeru 35 mm. Magnet slúži na pridržanie vŕtačky na mieste pre presné vŕtanie.
Obsah balenia:
| Kategória | Vŕtačky a kladivá |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1050 W |
| Maximálne otáčky | 850 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 35 mm |
| Rozmery balenia | 11.0 x 33.0 x 27.0 cm |