Aku kultivátor Riwall PRO RAT 3620i
Kultivátor Riwall PRO RAT 3620i je ideálnym riešením pre každého záhradkára, ktorý hľadá efektívne, pohodlné a ekologické riešenie pre prácu so zemou. Tento model je vybavený výkonným a zároveň tichým bezuhlíkovým motorom PowerMax, ktorý je napájaný dvoma 20V akumulátormi. Tieto batérie nielen zaisťujú dostatočný výkon, ale tiež sú vybavené pokročilou elektronikou na ochranu jednotlivých článkov počas nabíjania.
Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je tento kultivátor vhodný pre prácu na menších záhradách, zeleninových políčkach či kvetinových záhonoch. Jeho obratnosť a jednoduchá obsluha z neho robí ideálneho pomocníka aj pre prácu v skleníkoch. Kultivátor je navrhnutý tak, aby bol ľahko ovládateľný pre široké spektrum užívateľov, vrátane žien.
Riwall PRO RAT 3620i je skvelým nástrojom pre efektívne kyprenie pôdy, prípravu pôdy pred sejbou, a tiež na zapravovanie drviny, hnojiva. Ponúka vysoký výkon bez emisií, nepríjemného hluku či potreby manipulácie s káblami a iným spotrebným materiálom ako je olej či benzín.
Výšku prídavných kolies je možné nastaviť do štyroch rôznych pozícií - pre plytké, stredné, hlboké obrábanie a prepravnú polohu. Súčasťou dizajnu je aj vyberateľný bezpečnostný kľúč, ktorý zabraňuje nechcenému spusteniu.
Kultivátor je vybavený kvalitnou prevodovkou v olejovom kúpeli, čo zaručuje jeho dlhú životnosť. Ergonomická a pohodlná rukoväť spolu so skladacími riadidlami uľahčuje manipuláciu, skladovanie a transport stroja. Kultivátor je kompatibilný s batériami a nabíjačkami Riwall z programu 20 V, avšak pokiaľ tieto komponenty ešte nevlastníte, je nutné dokúpiť ich zvlášť. Hĺbka záberu: 4 pozície, plytké, stredné, hlboké obrábanie a prepravná poloha 30 min
Výhody:
| Kategória | AKU kultivátory |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 36 cm |
| Hmotnosť | 10.5 kg |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Napätie | 20 V |
| Kultivačné nože | 4x2 |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 180 ot/min. |
| Rozmery balenia | 41.0 x 38.0 x 61.0 cm |