Nákup a objednávka
Aku kultivátor FIELDMANN FZK 70305-0 2x20V 50005483 Výkonný Aku kultivátor Fieldmann FZK 70305-0 ponúka možnosť nastavenia pracovného záberu až na 36>. 22 cm poháňa najmodernejší bezuhlíkový motor napájaný dvojicou 2× 20V akumulátorov, stroj tak bez veľkej námahy pripraví na výsadbu alebo siatie aj väčšie plochy a tvrdší kdekoľvek i tam kde nie je prístup k elektrickej sieti. záhradnom domčeku, ale aj napríklad prevoz v kufri osobného auta vďaka sklopnému madlo a podporným kolieskam.
Aku kultivátor FIELDMANN FZK 70305-0 20V.
Výhody:
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU kultivátory |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| AKU program | Fieldmann Fast Power 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 36 cm |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Napätie | 20 V |
| Kultivačné nože | 4x2 |
| Hĺbka záberu | 22 cm |
| Priemer nožov | 22 cm |
| Počet nožov | 4 |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Rozmery balenia | 41.0 x 37.0 x 61.0 cm |