Nákup a objednávka
Krbové kachle s rúrou VICTORIA Taro 2F
Krbové kachle s rúrou VICTORIA Taro 2F predstavujú spojenie tradičného vykurovania na drevo s možnosťou pečenia. Tieto štýlové kachle nielenže poskytnú príjemné teplo, ale tiež umožnia pripraviť pečené pokrmy ako za starých čias. Vďaka rúre, ktorá je vybavená preskleným oknom a teplomerom, môžete ľahko strážiť ideálnu teplotu pre vaše experimenty na pečenie.
Telo týchto kachlí je vyrobené z oceľového plechu 3-4 mm. Jedná sa o kachle, ktorých boky sú zdobené keramickými doskami. Okrem dreva je možné v kachliach spaľovať aj drevené brikety. Kachle majú tiež priestor na skladovanie dreva, ktoré tým budete mať po ruke.
Výhody:
Trúba na pečenieTento výrobok nie je vhodný ako hlavný zdroj tepla na vykurovanie.
| Kategória | Krbové kachle s rúrou |
| Výrobca | Victoria / Informace o výrobci |
| Materiál | Oceľ / liatina |
| Priemer | 150 mm |
| Hmotnosť | 126 kg |
| Výkon | 10 kW |
| Ecodesign | áno |
| Teplovodný výmenník | nie |
| Vývod dymovodu | Horný |
| Rozmery balenia | 59.0 x 103.0 x 56.0 cm |