Nákup a objednávka
Elektrický separátor popola Powerplus POWX3000
Odstraňovanie popola z krbu alebo grilu je hračka vďaka vysávaču popola POWX3000 od Powerplus. Pevná a odolná oceľová nádrž a hliníková sacia hubica sú odolné voči vychladnutému popolu s maximálnou teplotou 40°C. Možno využiť aj na odsávanie pilín.
Vysoko účinný filter zadržiava aj tie najmenšie prachové častice a poskytuje čisté a zdravé prostredie. Vysávač popola sa odporúča pravidelne čistiť stlačeným vzduchom, aby sa z filtra odstránili častice.
Vďaka kompaktnému dizajnu a pohodlnej rukoväti sa čistič popola ľahko prepravuje. Je tiež vybavený funkciou fúkania. Preto sa ideálne hodí na udržanie vašej terasy alebo pracoviska bez lístia a prachu.Rozmer nádoby: 295 x 215 mm
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrický separátor popola Powerplus POWX3000| Kategória | Vysávače na popol |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Objem | 15 l |
| Sací výkon | 17 kPa |
| Možnosť vysávania | Suché , Popol |
| Možnosť fúkania | áno |
| Rozmery balenia | 32.0 x 25.0 x 32.0 cm |