Nákup a objednávka
Kolébková pila VeGA 43LC700
Kolébková pila VeGA LC700 je moderní a bezpečná verze tradičních cirkulárek, které jsou známé z minulosti. Tento model se vyznačuje masivní konstrukcí a silným elektromotorem, který pohání pilový kotouč vyrobený ze slinutých karbidů. Díky tomuto designu umožňuje rychlé a efektivní řezání ve vzpřímené poloze a je velmi snadno ovladatelná.
Při práci s touhle pilou stačí vložit materiál o průměru až 250 mm do podavače, který se uchopí za madlo. Lehce zatlačíte proti pilovému kotouči a materiál uříznete. Kolébka se díky pružinovému systému automaticky vrátí do výchozí polohy. Poté posunete uříznutý kus a proces opakujete.
Bezpečnost při řezání je zajištěna konstrukcí kolébky a pohyblivým krytem, který po celou dobu chrání pilový kotouč. Kolébka je navíc vybavena speciálními prolisy, které zabraňují protočení dřeva. Pro snadnou manipulaci je pila vybavena transportními kolečky.
Výhody:
| Kategória | Okružné píly - cirkulárky |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 93 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 5000 W |
| Maximálny priemer dreva | 25 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 100 cm |
| Priemer kotúča | 700 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |