Nákup a objednávka
Kolébková pila GÜDE GWS 500 HM-2
Kolébková pila Güde GWS 500 HM - 2 je vysoce výkonný nástroj s ocelovou konstrukcí a povrchovou úpravou práškováním, která zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Díky automatickému návratu kolébky do původní polohy a bezpečnostnímu krytu nad kolébkou podle nejnovějšího standardu je zaručena maximální ochrana uživatele. Prodloužení kolébky je plynule nastavitelné, což umožňuje přizpůsobit nástroj různým potřebám a pracovním podmínkám.
Kombinace spínače a zástrčky s podnapěťovou spouští a elektromagnetickou brzdou pilového kotouče zvyšuje bezpečnost provozu. Plynule nastavitelný doraz řezaného materiálu umožňuje precizní nastavení pro optimální výsledky. Součástí je také tvrdokovový pilový kotouč o průměru 500 mm, který zajistí efektivní řezání různých materiálů.
S podvozkem s koly je pila snadno přenosná a manipulovatelná, což zvyšuje její flexibilitu a praktičnost při používání.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Okružné píly - cirkulárky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 500 mm |
| Hmotnosť | 77 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 115 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2600 W |
| Maximálny priemer dreva | 18 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 150 cm |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 500 mm |
| Rozmery balenia | 80.0 x 110.0 x 110.0 cm |