Nákup a objednávka
Kefový čistič GÜDE GUB 500 94423
Kefový čistič, určený na údržbu pochôdznych (iných nezastrešených) pevných plôch v susedstve domu. Slúži na kôš, (betónových) dlaždíc, terasových dosiek ap. od machov a rias, na odstránenie usadenín alebo buriny z úzkych škár.
Konštrukcia:
| Kategória | Zametacie kartáče |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Rozmery balenia | 28.0 x 14.0 x 101.0 cm |