Nákup a objednávka
Kalové čerpadlo Powerplus POWEW67906
Ponorné kalové čerpadlo na znečistenú vodu s plavákom na vypnutie as príkonom 750 W. Čerpací výkon je 13 000 l/h<
vodu
| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.5 kg |
| Príkon | 750 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 13000 l/h |
| Maximálny výtlak | 8 m |
| Maximálny ponor | 7 m |
| Rozmery balenia | 22.0 x 37.0 x 16.0 cm |