Kalové čerpadlo nerez Makita PF1110
Kalové čerpadlo nerez Makita PF1110 je vhodné primárnepre veľmi znečistenú vodu. Ideálne pre rýchle odčerpanie znečistenej vody z pivníc, záhradných nádrží, jazierok a pod.
IP68Výhody:
| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Maximálny prietok | 250 l/h |
| Maximálny výtlak | 10 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Priemer hadice | 2 " |
| Rozmery balenia | 18.0 x 36.0 x 22.0 cm |