Kalové čerpadlo nerez Makita PF1100
Ponorné kalové čerpadlo Makita je vhodné predovšetkým pre čistú a maximálne mierne znečistenú vodu. Skvele poslúži na rýchle odčerpanie vody z veľkých bazénov.
Výhody:
balenie:
| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť | 6.7 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Maximálny prietok | 250 l/h |
| Maximálny výtlak | 9 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Rozmery balenia | 17.0 x 32.0 x 20.0 cm |