Nákup a objednávka
Kalové čerpadlo GÜDE GS 4003 P 94638 Ponorné kalové čerpadlo pre automatické odčerpávanie vzlínajúcej vody (napr. z pivničných priestorov, šácht, jám a pod.); prečerpanie kalových vôd z nádrží, zásobníkov, okrasných jazierok atp. (max. veľkosť pevných častíc: 25 mm). Motor 400 W/P1 (tepelná ochrana)
Konštrukcia:
| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.2 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 400 W |
| Maximálny prietok | 8000 l/h |
| Maximálny výtlak | 5.5 m |
| Maximálny ponor | 7 m |
| Priemer hadice | 1 1/4 " |
| Rozmery balenia | 15.0 x 30.0 x 19.0 cm |