Nákup a objednávka
Kalové čerpadlo GÜDE GS 4002 P 94630
Praktické kalové čerpadlo, určené na prečerpávanie/odčerpávanie čistej i znečistenej vody z jám, záhradných nádrží, dažďových zásobníkov, cisterien. mm).
Motor 400 W/P1| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.52 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 400 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 7500 l/h |
| Maximálny výtlak | 5 m |
| Priemer hadice | 1 1/4 " |
| Rozmery balenia | 14.0 x 30.0 x 20.0 cm |