Nákup a objednávka
Kalové čerpadlo FIELDMANN FVC 5015-EK
Kalové čerpadlo Fieldmann FVC 5015-EK vyniká svojou kompaktnosťou, pretože má plavák integrovaný priamo vo vnútri tela. Vďaka tomu je ideálny pre prácu aj v malých priestoroch, kde by štandardný plavák nemal dostatok miesta na pohyb.
Čerpadlo s príkonom750 W je schopné prečerpať až 14 000 litrov za hodinu. Pracuje s minimálnym množstvom zvyškovej kvapaliny – iba 5 cm v automatickom režime a 2 cm v manuálnom. Zvládne ponor až do hĺbky 7 metrov a prečerpá aj kvapaliny s pevnými prímesami do veľkosti 16 mm.
K čerpadlu je možné pripojiť 1" (25mm) alebo 1-1/4" (32mm) hadicu, prípadne 1" závitom.
| Kategória | Kalové čerpadlá |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.1 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 14000 l/h |
| Maximálny výtlak | 8 m |
| Maximálny ponor | 7 m |
| Max. tlak | 0.8 bar |
| Rozmery balenia | 19.0 x 34.0 x 22.0 cm |