Nákup a objednávka
Hadica bazénová Marimex 5 x 1 m modrá 11001051
Bazénová hadica 5 x 1 m modrá je praktickým riešením na prepojenie filtračného systému s bazénom. Hadica má priemer 38 mm (6/4") a je navrhnutá tak, aby zaistila spoľahlivý prietok vody medzi bazénom a filtráciou. farba hadice navyše esteticky ladí s väčšinou bazénových systémov.
| Kategória | Hadica |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Materiál | PVC |
| Dĺžka | 5 m |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Farba | modrá |
| Pre hadice s priemerom | 38 mm |
| Rozmery balenia | 15.0 x 35.0 x 35.0 cm |