Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor SVC 730GR-EUE2
Bezsáčkový vysávač Sencor vás už na prvý pohľad zaujme svojimi kompaktnými rozmermi a modernými krivkami. Dizajn v šedo-zelenom prevedení je doplnený nízkou hmotnosťou. Tá vám zaručí, že sa s vysávačom bude ľahko manipulovať. Dostanete sa s ním aj do horšie dostupných oblastí, prach teda nebude mať ani najmenšiu šancu na usadenie.
Veľkou výhodou spotrebiča je systém Cyclone. Ten vám dokáže výborne oddeliť prach od vzduchu. Nečistoty zachytí umývateľný HEPA filter, ktorý ich izoluje vo vnútri prístroja. Výsledkom je svieži a čistý vzduch nielen po upratovaní, ale aj počas neho.
V neposlednom rade sa vysávač pýši poistkou proti prehriatiu motora. Kedykoľvek sa bude teplota nebezpečne zvyšovať, prístroj to rozpozná a sám sa vypne skôr, než by došlo k akejkoľvek nehode. Vysávač je teda bezpečným nástrojom, ktorý môžu využívať nielen dospelí, ale aj deti. Rozmer (v x š x h): 260 x 280 x 410 mm Dĺžka kábla: 5 m. vysávač
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 76 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Objem | 1.5 l |
| Možnosť vysávania | Suché |
| Rozmery balenia | 28.0 x 26.0 x 41.0 cm |