Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor SVC 6001BK 3AAA
Vreckový vysávač od českej spoločnosti Sencor budete mať radi, akonáhle sa naň pozriete. Výrobca si totiž uvedomil, že aj účelové domáce spotrebiče môžu byť pekné a vyviedol ho tak v exkluzívne vyzerajúcej farebnej kombinácii červenej a čiernej farby. 81 dB. Jeho výkon navyše môže byť ľahko regulovaný prostredníctvom praktického posuvného voliča. To príde vhod napríklad pri vysávaní voľne položených koberčekov či čalúneného nábytku.
Sedemmetrový prívodný kábel v kombinácii s XXL kovovou teleskopickou trubicou poskytuještedrý 10m akčný rádius, vďaka ktorému môžete vysávať aj relatívne rozľahlé miestnosti. K pohodovému vysávaniu pomôžu aj mäkčené kolieska chrániace vaše podlahové krytiny a na zahodenie nie je ani automatické navíjanie kábla. Ak budeme hovoriť o údržbe, tu určite oceníte možnosť vybratia a kompletného umytia výstupného filtra. Šikovný je tiež automatický indikátor naplnenia 3l vrecka na prach.
K vysávaču dostanete dve hubice, ktoré ale zastanú štyri rôzne činnosti. Obe totiž používajú koncepciu 2v1 – podlahovú možno používať na tvrdé podlahy a koberce, zatiaľ čo štrbinovou vyklopením kefy premeníte na nástavec na vysávanie prachu z povrchu nábytku. Obsah balenie
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Príkon | 700 W |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Objem koša | 3 l |
| Rozmery balenia | 28.0 x 24.0 x 43.0 cm |