Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor EcoPower SVC 8300 4AAAA
Podlahový vreckový vysávač Sencor SVC 8300TI 4AAA vyniká predovšetkým svojim výkonom,skvelou filtráciou vhodnou pre . Vďaka svojim vlastnostiam zaistí pohodlné upratovanie domácnosti. Maximálna hladina hluku dosahuje iba 68 dB vďaka technológii Extreme Silence, čím sa jeho prevádzka vyznačuje tichým chodom aj pri maximálnom výkone. Neuveriteľne ľahká bude pohyblivosť na všetkých typoch povrchov vďaka 3 kolieskam z toho 1 otočné o 360°. Mäkké kolieska eliminujú pri pohybe hluk, takže sa upratovanie stane tichším ak tomu všetkému si poradí aj s nerovným povrchom. Vďaka praktickému držadlu je prenos vysávača veľmi jednoduchý.
Výhody:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.25 kg |
| Hladina akustického výkonu | 68 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Dĺžka kábla | 8 m |
| Objem | 3 l |
| Možnosť vysávania | Suché |
| Rozmery balenia | 32.0 x 24.0 x 47.0 cm |