Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor EcoPower SVC 1086TQ 4AAAA
Bezvreckový vysávač Sencor SVC 1086TQ je skvelý na odstránenie nečistôt na každom povrchu. Pýši sa totiž najvyššou triedou v energetickej účinnosti, v účinnosti vysávania kobercov, v účinnosti vysávania z tvrdých podláh av účinnosti filtrácie prachu.
Vzhľadom na bezvreckový chod už nemusíte kupovať výmenné vrecká do vysávača a ľahko nečistoty vysypete z nádoby do koša. Rozlúčte sa s dráždivými alergénmi a ďalšími nečistotami, ako je napríklad prach. Je vybavený multicyklónovou technológiou a HEPA filtrom pre dokonalú filtráciu. Vďaka nim dokáže zachytiť prach aj peľ, ktorý sa drží na podlahe aj v ovzduší. Po dokončení upratovania pocítite znateľne čistejší vzduch ako pred upratovaním. Multicyklónovú technológiu ocenia predovšetkým užívatelia trpiaci alergiou, ale aj rodiny s malými deťmi alebo seniori. Pokrytie: 314 m2 m
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 78 dB |
| Príkon | 700 W |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Objem | 3.5 l |
| Objem koša | 3.5 l |
| Rozmery balenia | 28.0 x 33.0 x 46.0 cm |