Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor EcoPower SVC 1080TI 4AAAA 41008844
Bezsáčkový vysávač Sencor SVC 1080TI dokáže zaujať na prvý pohľad. V prednej časti má umiestnenú veľkú priehľadnú nádobku na nečistoty, aby ste vždy mali prehľad o jej naplnení a zavčas ju stihli vyprázdniť bez toho, aby došlo k preplneniu a znižovaniu výkonu vysávača. Je ľahký a kompaktný, pomocou integrovanej rukoväte ho ľahko prenesiete na požadované miesto.
Multicyklónová technológia zaistí stály výkon bez straty sacej sily. HEPA filter 13 zaručí účinnú filtráciu a separáciu nečistôt, aby počas vysávania nedochádzalo k nepríjemnému víreniu prachu po miestnosti. Srdcom vysávača ECO Power je jeho ekologický motor. Vysávač si preto poradí aj s odolnými nečistotami na všetkých typoch povrchov.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 78 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 700 W |
| Dĺžka kábla | 7 m |
| Objem | 3.5 l |
| Rozmery balenia | 28.0 x 33.0 x 46.0 cm |