Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor EcoPower SVC 8505TI 4AAAA 41009423
Podlahový vysávač Sencor vyniká predovšetkým svojim výkonom, skvelou filtráciou vhodnou pre alergikov, jednoduchým ovládaním. Maximálna hladina hluku dosahuje iba 70 dB vďaka technológii Extreme Silence, čím sa jeho prevádzka vyznačuje tichým chodom aj pri maximálnom výkone. Vypnutý je Clean Air Hepa H13 filtrom, ktorý vám zaručí špičkovú filtráciu a postará sa. O dokonalé vysatie akýchkoľvek povrchov sa postará 4AAA Eco Power. Disponuje kovovou teleskopickou trubicou XXL s predĺženou dĺžkou, ktorú si nastavíte výšku, podľa vašich požiadaviek.
Vreckový vysávač je možné uviesť do vertikálnej aj horizontálnej polohy. Vďaka praktickému držadlu je prenos vysávača veľmi jednoduchý. Rozmery (d x š x v): 460 x 306 225 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 6.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 70 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 700 W |
| Dĺžka kábla | 8 m |
| Objem | 3 l |
| Rozmery balenia | 31.0 x 26.0 x 46.0 cm |