Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor SVC 3001
Tichý elektrický vysávač Sencor je vhodný pre mokré aj suché vysávanie. Je vhodný predovšetkým do domácností, ale poradí si aj s upratovaním dielne. Má pogumované kolesá, ktoré uľahčujú pojazd a zároveň ochraňujú plávajúce podlahy. Väčšiu bezpečnosť zaisťuje termostat, ktorý zabraňuje prehriatiu motora. Vyniká svojim tichým chodom a ďalšou výhodou je umývateľný výstupný a vstupný mikrofilter.
Výhody:
MultifunkčnosťObsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 7.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 77 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Objem | 30 l |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |